Voluntari - Universitatea
Voluntari - Universitatea

Voluntari – Universitatea maçı 31 Ekim Perşembe Saat 22.00’da. Romanya Kupa Son 8 Turu karşılaşması, Stadionul Anghel Iordanescu Stadı’nda oynancak. Karşılaşmayı Radu Petrescu ve ekibi yönetecek.

Holiganbet te Canlı Bahis Severleri dikkat! Kazanmak için haberlerimizi okumanız ve maç analizlerimizi takip etmeniz kazanma oranınızı büyük ölçüde artırır. Kazanmak için ne bekliyorsunuz haydi gelin ve kazanın.

Voluntari – Universitatea Maç Analizi

Romanya Kupa Son 8 Turu’nda bu hafta Voluntari, kendi seyircisi önünde Universitatea’yı konuk edecek. Ev sahibi ekip bu sezon oynadığı son 5 karşılaşmada 1 galibiyet, 2 beraberlik ve 2 mağlubiyet aldı. Bu maçların sadece 1 inde kendi seyircisi önünde olan Voluntari, karşılaşmayı 1-0 kaybetti. Romanya 1. Ligi’nde 7 puanla 14. sırada bulunan Voluntari’nin bu karşılaşmayı kazanması, ligdeki durumundan da anlaşılacağı gibi çok zor görünüyor fakat yine de kendi seyircisi önünde bir şansları var.

Deplasman takımı Universitatea ise bu sezon oynadığı son 5 karşılaşmada 2 galibiyet, 2 beraberlik ve 1 mağlubiyet aldı. Bu karşılaşmaların 3 ünde deplasmanda olan konuk ekip, 1 er galibiyet, beraberlik ve mağlubiyet alırken bu karşılaşmalarda rakip ağları 1 kez sarstı ve kalesinde 2 gol gördü. Ligte 24 puanla 3. sırada bulunan Universitatea, ligdeki bu iyi gidişini kupada da sürdürmek isteyecek ve bu maça mutlak galibiyet parolası ile çıkacaktır. Bu 2 ekibin bu stadda oynadıkları son karşılaşma 2-1’lik Universitatea galibiyeti ile sonuçlandı ve bu maçı da kazanacaklarını düşünüyorum.

MAÇ TAHMİNİ: MS 2

MUHTEMEL İLK 11’LER

Voluntari

 1. B.Mitrev
 2. C.Achim
 3. A.Vlad
 4. I.Balaur
 5. I.Gherghe
 6. N.Gorobsov
 7. A.Ebralidze
 8. A.Laidouni
 9. M.Capatana
 10. S.Catalin
 11. C.Ionut

Yedekler

 1. A.Matan
 2. M.Simonovski
 3. V.Ramniceanu
 4. M.Leasa
 5. Julio
 6. C.Nica
 7. M.Kocic

Universitatea

 1. M.PİGLİACELLİ
 2. N.BANCU
 3. U.COSİC
 4. S.VLADOİU
 5. S.ACKA
 6. M.BALASA
 7. A.CİCALDAU
 8. G.ZAKARİC
 9. A.İVANOV
 10. M.ROMAN
 11. S.BAİARAM

Yedekler

 1. C.FORTES
 2. V.MİHAİLA
 3. A.İVAN
 4. L.POPESCU
 5. T.FERREİRA
 6. İ.MARTİC
 7. K.QAKA