Masry – Tanta FC

0
91

Masry – Tanta FC maçı 30 Aralık Pazartesi Saat 15.30’da. Mısır Premier Lig 11. hafta karşılaşması, Masry El Makasa Stadyumu’nda oynanacak. Maç Gehad Grisha ve ekibi tarafından yönetilecek. 

Holiganbet te Canlı Bahis Severleri dikkat! Kazanmak için haberlerimizi okumanız ve maç analizlerimizi takip etmeniz kazanma oranınızı büyük ölçüde artırır. Kazanmak için ne bekliyorsunuz haydi gelin ve kazanın.

Masr – Tanta FC Maç Analizi

Masry son zamanlarda çok kötü performans sergiliyor. Ligin genelinde çoğu takım bu halde ve bu ligde çoğu maç beraberlikle bitiyor. Masry’da çoğu maçında beraberlik alan bir takım. Ligde oynadığı 10 maçta sadece 1 galibiyet alabilen Masry bu karşılaşmayı da kazanamayabilir diye düşünüyorum. Tanta ise aynı rakibi gibi çoğu maçında beraberlik aldı. Ligde oynadığı 10 maçta 7 beraberlik alan Tanta bu karşılaşmayı kazanmayı çok istiyor. Son zamanlarda rakibinden daha iyi durumda fakat o da rakibi gibi 1 galibiyet alabildi. Bu karşılaşmada da beraberlik alacaklarını düşünüyorum. Karşılaşmada iki takımdan gol bekliyorum. Bu karşılaşmanın üst olabilme ihtimali düşük gibi gözüküyor. İki takımında son beş maçında sadece 1 maç üst olabilmiş durumda. Bu karşılaşmada en iyi seçenek beraberlik olacaktır diye düşünüyorum.

Maç Tahmini: Ms 0