Çok Zor Maç Olacak

0
67

1. Lig takımlarından Büyükşehir Belediye Erzurumspor’un teknik direktörü Muzaffer Bilazer, “Hem bizim hemde Boluspor için çok zor maç olacak.” dedi. Tecrübeli teknik direktör Muzaffer Bilazer yapmış olduğu açıklamada, ligin ilk iki haftasında oyun anlamında yaşadıkları zorluklar nedeniyle beklentilerin biraz altında kalmış olduklarını ifade etti. Takım oyununu olabildiğince geliştirmeleri gerektiğinden bahseden Bilazer, milli takım dolayısıyla lige verilecek olan arada takım oyununu daha üst bir seviyeye taşımak istediklerini söyledi.

Takımlarına geç katılan oyuncuların olduğunu anlatan Muzaffer Bilazer, “Erzurumspor, son 5 yılda hep lig değiştirdi. 15’e yakın transfer yapıldı.Belki de takımın yüzde 80’i değiştiği için her sezon başı bu sıkıntıları yaşadı.” diye konuştu. 

Deplasmanda kazanmaları gereken bir mücadeleyi kaybettiklerini belirten Muzaffer Bilazer, bunu sezon başında yaşamalarının kendileri için belki de bir avantaj olduğunu, bunu telafi etme şanslarının olduğunu ifade etti. Holiganbet te Canlı Bahis oynamak isteyen okurlarımızın dikkatine! Bu haberlere dikkat edin. Ve sizde hemen oynayın! Evlerinde Boluspor ile yapacak oldukları müsabakadan 3 puanla ayrılmak istediklerini vurgulayan Muzaffer Bilazer, şunları söyledi:

“Hem bizim hemde Boluspor için çok zor maç olacak. Onlar da beklentiler doğrultusunda çok transfer yaptı. İlk iki haftada bekledikleri gibi olmadı. Bu nedenle bizim ve onlar için çok kritik bir maç. İki takım üzerinde de baskı oluşacak. Erzurumspor olarak hedeflerimiz belli. Sahamızda oyuncularımızın gücünü biraz daha yukarı çekip bu maçı kazanacağımıza inanıyorum. Erzurumspor, kazandıktan sonra da adım adım ilerleyerek hedeflediği yerde bu ligi bitirecektir. Bu kulüp ve şehir, çok daha zor günler yaşadı ve bunun altından kalktı. Bugün de bunun altından kalkacaktır. Daha önümüzde 32 hafta var.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here