Ve Aslan’ın Gözdesi Konuştu

0
72

Forvet arayışlarını sürdüren Galatasaray’ın transfer listesinde olduğu öne sürülen Radamel Falcao geleceğiyle ilgili önemli açıklamalar yaptı. Canlı Bahis oynamak isteyen okurlarımızın dikkatine! Bu haberlere dikkat edin. Kolombiya milli takımı ile Copa America’da mücadele ettikten sonra Bogota’da tatilini sürdüren 33 yaşındaki yıldız, ülke basınına verdiği demeçte kendisine gelen teklifler olduğunu doğruladı.

Radamel Falcao, “Çıkan haberleri ben de duyuyorum ve bazı kulüplerin bana ilgisi olduğunun farkındayım. Ancak şu anda Monaco ile bir yıl daha kontratım bulunuyor. Bu konuda ihtiyatlı davranmalıyım ve şu aşamada daha fazla birşey söyleyemem. Önümüzdeki haftadan itibaren takımımın yeni sezon hazırlık kampına katılmam gerekiyor” dedi.

33 yaşındaki Kolombiyalı yıldız, geleceğine yön verme konusunda kendisine talip kulübün ortaya koyacağı sportif projeksiyonun dışında ailesinin belirleyici olacağının da altını çizerken, “Ailem kariyerime nasıl devam edeceğimle ilgili en önemli faktör. Çünkü üç kızım var ve onların nerede yetişecek ve hangi okullara gidecekleri çok önemli. Bu durumu ailevi faktörlerle analiz etmem gerekiyor. Ancak hala Avrupa’da devam edeceğime inanıyorum” ifadesini kullandı. 

Kolombiya basınında ayrıca geçtiğimiz sezonu Sevilla’da kiralık geçiren Milan’lı Andre Silva’yı transfer etmek için harekete geçen Monaco’nun Radamel Falcao’yu gözden çıkardığı ve 33 yaşındaki yıldız ile yollarını ayırmaya hazırlandığı iddia edildi.