Karadağ - Bulgaristan
Karadağ - Bulgaristan

Karadağ – Bulgaristan 11 Ekim Cuma Saat 21.45’de Euro 2020 Elemeler Grup A 6.hafta karşılaşması, Gradski Stadion Podgorica Stadı’nda oynanacak. Maç Andreas Ekberg ve ekibi tarafından yönetilecek.

Holiganbet te Canlı Bahis Severleri dikkat! Kazanmak için haberlerimizi okumanız ve maç analizlerimizi takip etmeniz kazanma oranınızı büyük ölçüde artırır. Kazanmak için ne bekliyorsunuz haydi gelin ve kazanın.

Karadağ – Bulgaristan Maç Analizi

Karadağ, grubunda şimdiye kadar hiç maç kazanamadı. Grubunda İngiltere,Çekya ve Kosava’nın da bulunduğu gruptan çıkmak için pek şansı kalmadı. Grubunda maç kazanmayan Karadağ, bu maçla beraber ilk galibiyetini almak istiyor. Son beş karşılaşmasında sadece bir galibiyet alabildi. Grubundaki ilk puanı alabilmek adına bugün her şeyi yapacak olan Karadağ, galibiyet için sahada olacak. Bulgaristan’da grubunda hiç puan alamayan takımlardan. Bulgaristan son beş karşılaşmasının hiç birini kazanamadı. Son dört maçını kaybeden Bulgaristan, motivasyon olarak çok kötü bir durumda.

Bulgaristan, son oynadığı beş karşılaşmanın üçünde karşılıklı gol olurken dördü de üst bitmiş. İki takımın da grupta ikişer puanı var. Gruptaki puanlarını aldıkları beraberlikle elde eden iki takım bugün sahaya üç puan için çıkacak. İkili daha önce beş kez karşılaştı. Aralarındaki galibiyet sayıları eşit olan iki takım üç kez berabere kaldı. Son oynadıkları iki karşılaşma berabere biten ikili karşılıklı gol attılar. Grupta ilk karşılaşmasını beraber yapan Karadağ ve Bulgaristan puanları paylaşmak zorunda kalmıştı.

MAÇ TAHMİNİ: KARŞILIKLI GOL VAR

MUHTEMEL İLK 11’LER

Karadağ

 1. D.Petkovic
 2. F.Stojkovic
 3. Z.Tomasevic
 4. M.Simic
 5. N.Vukcevic
 6. M.Jankovic
 7. M.Ivanic
 8. A.Marusic
 9. S.Mugosa
 10. F.Beqiraj

Yedekler

 1. N.Kosovic
 2. C.Jovovic
 3. A.Bolijevic
 4. M.Mijatovic
 5. D.Ljujlanovic
 6. B.Kopitavic
 7. I.Vujacic
 8. E.Radunovic
 9. M.Bakic
 10. L.Mirkovic
 11. A.Scekic
 12. L.Djordjevic

Bulgaristan

 1. N.Mihaylov
 2. S.Popov
 3. P.Zanev
 4. N.Bodurov
 5. C.Bozhikov
 6. G.Kostadinov
 7. T.Nedelev
 8. I.Popov
 9. G.Ivanov
 10. I.Chochev
 11. S.Delev

Yedekler

 1. M.Yankov
 2. S.Slavhev
 3. S.Kostov
 4. D.Evtimov
 5. B.Makendzhiev
 6. K.Hadzhiev
 7. V.Antov
 8. A.Nedyalkov
 9. K.Malinov
 10. E.Kirilov
 11. A.Vutov
 12. N.Dimitrov