Belarus - Estonya
Belarus - Estonya

Belarus – Estonya maçı 10 Ekim Perşembe Saat 19.00’da Euro 2020 Elemeler Grup C  6.hafta karşılaşması, Dinamo Stadyumu’n da oynanacak. Maç Markus Merk tarafından yönetilecek. Maç S Sport 2 tarafından naklen yayınlanacak.

Holiganbet te Canlı Bahis Severleri dikkat! Kazanmak için haberlerimizi okumanız ve maç analizlerimizi takip etmeniz kazanma oranınızı büyük ölçüde artırır. Kazanmak için ne bekliyorsunuz haydi gelin ve kazanın.

Belarus – Estonya Maç Analizi

Belarus, Euro 2020 Grubunda sadece bir galibiyet aldı. İlk dört maçında galibiyet alamayan Belarus milli takımı zor bir grup geçiriyor. Belarus, ülkesini tekrar gururlandırmak için bu maçı almak istiyor. Sonraki süreçlerde kazanma şansı az da olsa grupta en azından küçük bir başarı kazanmak isteyen Belarus, başarılı olmanın peşinde. Belarus grubunda oynadığı beş maçta iki gol atabilmeyi başarabildi. Kalesinde ise 10 gol gördü. Defansif olarak çok kötü olmasalarda gol yemekten kurtulamıyorlar. Estonya ise grubunda hiç maç kazanamadı.

Grubunun sonuncusu olan Estonya, bu maçı kazanmak istiyor. Zor bir maç olacağı kesin lakin ülkesini sevindirmek adına kazanmak isteyen Estonya, grubunda oynadığı beş karşılaşmada kalesinde 18 gol gördü. Rakip ağları ise sadece iki kez sarsan Estonya, defansif anlamda oldukça kötü. Kendilerine gelmeye çalışan Estonya, grubunda bir maç bile olsa kazanmak istiyor. İki takım aralarında toplam beş kez karşılaştı. Bunlardan iki tanesini Belarus kazanırken Estonya üç kez kazandı. Aralarındaki son maçı Belarus deplasmanda kazandı. Belarus, bu maçla gruptaki ilk galibiyetini almıştı.

Maç Tahmini: Maç Sonucu 1

Muhtemelen İlk 11’ler

Belarus

 1. M.Polotnikov
 2. D.Polyakov
 3. S.Politievich
 4. N.Zolotov
 5. Y.Kovalev
 6. I.Bakhar
 7. E.Yablonski
 8. D.Baga
 9. Z.Volkov
 10. M.Skavysh
 11. N.Signevich

Yedekler

 1. V.Klimovich
 2. K.Pechenenin
 3. S.Dragun
 4. I.Stasevich
 5. I.Maevski
 6. M.Ebong
 7. A.Gutor
 8. A.Gutor
 9. A.Klimovich
 10. S.Matvejchik
 11. N.Naumov
 12. A.Pavlovets

Estonya

 1. S.Lepmets
 2. A.Pikk
 3. R.Klavan
 4. K.Mets
 5. K.Vassilijev
 6. T.Teniste
 7. M.Kait
 8. E.Sorga
 9. S.Zenjov
 10. H.Ojamaa
 11. J.Tamm

Yedekler

 1. V.Sinyavski
 2. R.Sappienen
 3. A.Dmitrijev
 4. M.Aksalu
 5. M.Igonen
 6. G.Kams
 7. M.Vihmann
 8. K.Kasllaste
 9. M.Kuusk
 10. M.Ainsalu
 11. V.Kreida
 12. F.Liivak