Carpi - Carrarese
Carpi - Carrarese

Carpi – Carrarese maçı 09 Ekim Çarşamba Saat 16.00’da İtalya Seri C Kupası 1.Tur Karşılaşması, Stadio Sandro Cabassi stadı’n da oynanacak. Maç Mauro Tonolini tarafından yönetilecek.

Holiganbet te Canlı Bahis Severleri dikkat! Kazanmak için haberlerimizi okumanız ve maç analizlerimizi takip etmeniz kazanma oranınızı büyük ölçüde artırır. Kazanmak için ne bekliyorsunuz haydi gelin ve kazanın.

Carpi – Carrarese Maç Analizi

Carpi, liginde güzel başlangıç yapan takımlar arasında. ilk beş hafta yenilmeyen Carpi, ilk yenilgisini altıncı haftada aldı. Son üç maçında iki mağlubiyet alan Carpi’de, motivasyonlar biraz düşük gibi. Son maçlarına doğru gol yollarında ve defansta zorluk çeken Carpi, kendine gelmeye çalışıyor. Bu kupa maçı onlar için iyi bir motivasyon olacak gibi. Carrarese ise lige mağlubiyet ile başlamasına rağmen yedi maçtır yenilmiyor. Tek yenilgisini ilk maçında alan Carrarese’de, durumlar iyi gibi. Motivasyonlu bir şekilde sahaya çıkacak  olan Carrarese , kazanarak kupada ilerlemek istiyor.

İki takımında aralarında sadece iki maç oynandı. İlk maçı Carrarese kazanırken, ikinci maç ise berabere bitti. Aralarında oynanan maçlara baktığımız zaman iki maçta alt bitmiş. İki takımında son beşer maçlarına baktığımız zaman üst biten ikişer maçları bulunuyor. Çoğu maç alt biterken Carpinin, beş maçından üçü karşılıklı gol olmadan bitmiş. Carrarese’nin, ise beş maçından dördü karşılıklı goller olmuş. İki takımın son beş maçı bize ihtimallerin fazla olduğunu gösteriyor. Büyük olasılıklı iki takımda kupada ilerlemek istedikleri için maçın karşılıklı gol yada üst biteceği söylenebilir.

Maç Tahmini: Karşılıklı Gol Var

Muhtemel İlk 11’ler

Capri

 1. E.Nobile
 2. E.Pezzi
 3. M.Sabotic
 4. A.Ligi
 5. M.Lomolino
 6. I.Carta
 7. E.Pellegrini
 8. D.Saric
 9. S.Hraiech
 10. M.Vano
 11. E.Jelenic

Yedekler

 1. L.Fofana
 2. C.Carletti
 3. M.Boccaccini
 4. G.Clemente
 5. S.Maurizi
 6. A.Rossini
 7. F.Varoli
 8. R.Grieco
 9. L.Simonetti
 10. T.Biasci
 11. D.Mastaj

Carrerese

 1. F.Forte
 2. D.Conson
 3. S.Ciancio
 4. L.Tedeschi
 5. S.Damiani
 6. L.Pasciuti
 7. C.Cardoselli
 8. F.Mezzoni
 9. F.Tavano
 10. E.Calderini
 11. S.Infatino

Yedekler

 1. K.Menneh
 2. M.Maccarone
 3. G.Foresta
 4. G.Pulidori
 5. M.Murolo
 6. N.Rizzo
 7. D.Agyei
 8. D.Fortunati
 9. M.Centoze