Waterford FC – Sligo Rovers

0
52
Waterford FC - Sligo Rovers
Waterford FC - Sligo Rovers

Waterford FC – Sligo Rovers maçı 08 Ekim Salı Saat 21.45’te İrlanda Premier Lig 34. hafta karşılaşması, Waterford FC stadı’nda oynanacak. Karşılaşmayı Peter Walton yönetecek.

Holiganbet te Canlı Bahis Severleri dikkat! Kazanmak için haberlerimizi okumanız ve maç analizlerimizi takip etmeniz kazanma oranınızı büyük ölçüde artırır. Kazanmak için ne bekliyorsunuz haydi gelin ve kazanın.

Waterford FC – Sligo Rovers Maç Analizi

Ligde pek de iyi bir grafiğe sahip olmayan Waterford, kötü bir sezon geçiriyor. Ligde kalmayı garantileyen Waterford’un ligde 10 galibiyeti bulunuyor. -10 Averaj ile 10 takımın oluşturduğu ligde 7. sırada bulunan Waterford, evinde oynadığı 15  karşılaşmanın yedisini kaybetmiş. Son beş karşılaşmasından üçünü kazanan Waterford, iki yenilgisinde evinde almış.

Sligo Rovers Ligde -5 averajla 6. sırada yer alıyor. Rovers dışarıda oynadığı 14 karşılaşmanın beşini kazanırken altısını kaybetmiş. Dış sahada oynadığı maçlarda ortalama bir grafik sergileyen Rovers, dış sahada oynadığı kalan 3 maçtada berabere kalmış.

İkili arasında oynanan 35 maçın 15 tanesini Waterford kazanmış. Kalan 20 maçın 10 tanesini Rovers kazanırken 10 maçta berabere bitmiş. Waterford, Rovers ile evinde oynadığı 16 maçın sekizini kazanabildi. Dört maç kaybeden Waterfold dört maçta da berabere kaldı. Waterfold’un, en golcü oyuncusu 7 gol atarken, Rakibinin ise en golcü oyuncusu 13 gol atmış. İki takım için zorlu bir karşılaşma olacak olan bu maç için kazanan bir taraf söylemek pek mümkün değil. Maç sonucu berabere demek daha mantıklı geliyor.

Maç Tahmini: MS 0

Muhtemel İlk 11’ler

Waterford

 1. M.Connor
 2. K.Lynch
 3. M.Kougoun
 4. J.Lunney
 5. S.Bone
 6. R.Slevin
 7. S.Duggan
 8. M.O’Connor
 9. T.Holland
 10. Z.Elbouzedi
 11. W.Figueira

Yedekler:

 1. D.Walsh
 2. D.O’Halloran
 3. P.Martin
 4. J.Kavanagh
 5. D.Power
 6. G.Galvin
 7. W.Fitzgerald

Sligo Rovers

 1. D.McGinty
 2. L.Banks
 3. R.Donelon
 4. K.Callan
 5. D.Kane
 6. J.Mahon
 7. K.Twardek
 8. D.Cawley
 9. N.Morahan
 10. D.Fordyce
 11. S.Warde

Yedekler:

 1. J.Dunleavy
 2. B.Morley
 3. L.McNicholas
 4. D.Leverock
 5. N.Watson
 6. D.Collins
 7. J.McGranth