Beşiktaş – 24 Erzincanspor

0
51

Beşiktaş – 24 Erzincanspor maçı 05 Aralık Perşembe Saat 20.45’de. Türkiye Kupa 5.Tur karşılaşması, Vodafone Park Stadyumu’nda oynanacak. Maç Bahattin Şimşek ve ekibi tarafından yönetilecek. Maç A Spor’da naklen yayınlanacak.

Holiganbet te Canlı Bahis Severleri dikkat! Kazanmak için haberlerimizi okumanız ve maç analizlerimizi takip etmeniz kazanma oranınızı büyük ölçüde artırır. Kazanmak için ne bekliyorsunuz haydi gelin ve kazanın.

Beşiktaş – 24 Erzincanspor Maç Analizi

Beşiktaş son zamanlarda yükselişe geçti ve bu onlar için çok önemli. Lige çok kötü başladılar ve Avrupa macerası onlar için çok kötü geçti. Son zamanlar da iyi olan Beşiktaş bu formunu koruyarak hem ligde hemde kupada ilerlemek istiyorlar. Onlar için kolay bir karşılaşma olacak gibi gözüküyor. Karşılaşmaya ev sahipliği yapmaları onlar için büyük bir avantaj. Abdullah hoca bu karşılaşmayı gençlerini kullanmak için kullanacaktır diye düşünüyorum. Karşılaşmada gençleri ile sahada olacak olan Beşiktaş bu karşılaşmayı kazanmaya yakın taraf.

Erzincanspor ise son haftalarda iyi performans sergiliyor ve bu maçı kazanarak son haftalardaki iyi performansını devam ettirmenin peşinde. Bu karşılaşmada fazla şansları bulunmuyor ve onlar için çok zor olacaktır. Karşılaşmaya Beşiktaş’ın ev sahipliği yapması onları için büyük bir avantaj. İki takım daha önce hiç karşılaşmadı ve bu onlar için güzel bir serinin başlangıcı olacak. Karşılaşmayı Beşiktaş rahat bir galibiyet alarak ayrılacaktır diye düşünüyorum.

Maç Tahmini: Ms 1