Hekimoğlu Trabzon – Başakşehir

0
43
Hekimoğlu Trabzon - Başakşehir
Hekimoğlu Trabzon - Başakşehir

Hekimoğlu Trabzon – Başakşehir maçı 04 Aralık Çarşamba Saat 13.00’da Türkiye Kupası 5. Tur karşılaşması, Vakfıkebir İlçe Stadyumu’nda oynanacak. Maç Erkan Özdamar tarafından yönetilecek. Maç A Spor’da naklen yayınlanacak.

Holiganbet te Canlı Bahis Severleri dikkat! Kazanmak için haberlerimizi okumanız ve maç analizlerimizi takip etmeniz kazanma oranınızı büyük ölçüde artırır. Kazanmak için ne bekliyorsunuz haydi gelin ve kazanın.

Hekimoğlu Trabzon – Başakşehir Maç Analizi

Hekimoğlu Trabzon son beş maçında 4 galibiyet 1 mağlubiyet aldı. Son haftalarda iyi olan Trabzon bu maçı kazanarak bu gidişata devam etmek istiyor ve kupada ilerlemek istiyor. Bu zorlu karşılaşmada elinden geleni yapacak olan Trabzon oynadığı son beş maçtan 3 tanesini evinde oynadı. Bu maçlarda 2 galibiyet 1 mağlubiyet alan Trabzon karşılaşmalarda 6 gol atarken kalesinde ise 5 gol gördü.

Başakşehir ise son beş maçında 4 galibiyet 1 mağlubiyet aldı. Son haftalarda iyi olan Başakşehir bu güzel gidişata devam etmek istiyor. Son zamanlardaki gidişattan memnun olan Başakşehir bu maçı kazanarak kupada ilerlemek istiyor. Oynadıkları son beş maçtan 2 tanesini deplasmanda oynayan Başakşehir bu maçlarda galibiyet almayı başardı. Bu karşılaşmalarda 4 gol atarken kalesini ise gole kapatmayı başardı. İki takımda kupada ilerlemek istiyor fakat işleri çok zor gibi gözüküyor. Son haftalarda ikiside iyi ve bu maça dört kolla sarılacaklar fakat Başakşehir rakibinden çok güçlü ve bu maçı kazanacaktır diye düşünüyorum.

Maç Tahmini: Ms 2