Beşiktaş’ta Savunmaya Sürpriz Aday

0
99

Yeni sezon hazırlıklarını Avusturya’da sürdüren Beşiktaş’ta çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

Abdullah Avcı yönetiminde çalışmalarını sürdüren siyah beyazlılarda Dorukhan Toköz antrenmanda rahatsızlandı. Baş dönmesi şikayeti yaşayan milli oyuncu sağlık ekibi tarafından dinlendirildi. Öte yandan kampın çalışkan isimlerinden Ricardo Quaresma ise bileğinden ağrı hissetti çalışmayı yarıda bıraktı.

Yeni sezonda Beşiktaş’ta savunmanın güven veren ismi Vida, takımın defans hattının sorumluluğunu alacak. Abdullah Avcı’nın Hırvat stopere çok güvendiği gelen haberler arasında.

Beşiktaş’a denemeye gelen Hasic ile resmî sözleşmeye imza atılması için oyuncunun 18 yaşını doldurması bekleniyor. Holiganbet te Canlı Bahis oynamak isteyen okurlarımızın dikkatine! Bu haberlere dikkat edin. Ekim ayında yaşını dolduracak olan Hasic’in ilk yarıda forma giyemeyeceği ve ligin ikinci yarısında forma giymeye başlayabileceği öğrenildi. Hasic ile Adem Ljajic yakında ilgileniyor.

Öte yandan teknik heyetin altyapıdan gelen oyunculardan Erdem Seçgin ve Kartal Yılmaz’ı beğendiği ve kadroda değerlendirilme ihtimallerinin yüksek olduğu öğrenildi.

Cuma günü Udinese ile hazırlık maçı yapacak siyah beyazlılarda Dorukhan Toköz’ün bu maçta görücüye çıkacağı öğrenilirken 1996 doğumlu oyuncunun İspanyol ve İtalyan kulüplerinin izlemeye geleceği öğrenildi.

Transfer çalışmalarını sürdüren Ali Naibi ise görüşmelerini sürdürüyor Martins Indi ile anlaşma aşamasını yakın olan siyah beyazlılar bir problem çıkması durumunda Tigres’li oyuncu Kolodziejczak’a yönelecek.